Misztal, Onichimowski, Włodarek i Wspólnicy

Misztal, Onichimowski, Włodarek i Wspólnicy

 • Misztal, Onichimowski, Włodarek i Wspólnicy to Kancelaria stworzona przez doświadczonych radców prawnych.

  Przez ponad dwadzieścia lat praktykowania prawa pomagaliśmy naszym klientom w najróżniejszych sytuacjach. Jednakże nie z tego jesteśmy dumni, a z faktu, że potrafimy być wartościowym partnerem biznesowym, który jest w stanie umiejętnie doradzić klientowi.

 • Świadczymy kompleksowe usługi prawnicze na rzecz naszych Klientów.

  Od początku swojego istnienia Kancelaria specjalizowała się w obsłudze przedsiębiorców. Doradzaliśmy przy tworzeniu, przekształceniach, oraz fuzjach i przejęciach wielu spółek. Naszą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy każdego dnia.

 • Rozumiemy naszych klientów.

  Nasi klienci działają w różnych sektorach gospodarki, ale wobec wszystkich świadczymy usługi na najwyższym poziomie i przez całą współpracę uczymy się ich biznesu oraz poznajemy branże, w których operują.

20 lat

Lat obecności na rynku oraz liczne zakończone sukcesem projekty, sprawiają, że są branże i dziedziny prawa, w któych czujemy się specjalistami

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każde zlecenie traktujemy jak unikalny projekt. MOWiW jako zespół posiada szeroką wiedzę, ale naszym atutem jest świadomość na czym znamy się najlepiej.
Sprawdź w czym się specjalizujemy

Poznaj naszych specjalistów

Misztal, Onichimowski, Włodarek i Wspólnicy to zespół prawników, którzy nie tylko znają prawo i umiejętnie posługują się jego przepisami, ale przede wszystkim wiedzą wszystko o biznesie swoich klientów. Właśnie ta wiedza czyni nasze usługi wyjątkowymi.
Poznaj nas lepiej

Klienci o nas

 • „Współpraca z Kancelarią w zakresie kompleksowej obsługi Spółki trwa nieprzerwanie od 2000 roku i przebiega w sposób satysfakcjonujący, przyczyniając się do ochrony interesów prawnych Spółki…”

  Mirosław Gorczyca

  Prezes Spółki

 • „Doceniamy nie tylko znajomośc przepisów i rozumienie prawa, ale również zrozumienie biznesowego tła problemów, które rozwiązał dla nas zespół Kancelarii MOWiW.”

  Kazimierz Zieliński

  Wiceprezes Zarządu

 • „Mam szczególna wdzięczność za profesjonalne i sprawne przeprowadzenie […] podziału firmy Cermag Sp. z o.o. na dwa podmioty niezależne, co miało dla nas duże znaczenie biznesowe.”

  Józef Kaczkowski

  Prezes Zarządu Cermag Invest sp. z o.o. Główny udziałowiec w Grupie Cermag

 • „…pozwala nam to z przekonaniem zarekomendować Misztal, Onichimowski, Włodarek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych jako kompetentnego i odpowiedzialnego partnera do współpracy w zakresie obsługi prawnej.”

  Wiktor Jarosz

  Prezes Zarządu

 • „…prawnicy Kancelarii charakteryzują się wysokim poziomem wiedzy, profesjonalizmem działania oraz szybką i właściwą reakcją na potrzeby naszej firmy.”

  Łyko Ireneusz, Łyko Mateusz

Skontaktuj się
z nami

Kancelaria Prawna Misztal, Onichimowski, Włodarek i Wspólnicy s.c.

ul. Prosta 36 (lok. C41)
53-508 Wrocław

obfusk+48obfusk 71obfusk 78obfusk1 8obfusk1 9obfusk7
obfusk+48obfusk 71obfusk 78obfusk1 8obfusk1 9obfusk8
obfusk+48obfusk 71obfusk 78obfusk1 8obfusk1 9obfusk6

e-mail:

NIP: 894 247 83 26
REGON: 931949002

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 17:00

Ciasteczka

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Szczegóły